DARMOWE OGŁOSZENIA DROBNE

1111Już od czerwca!!!
Jeśli chcesz coś sprzedać czy kupić, wymienić lub wynająć, to przyślij swoje ogłoszenie do nas, do „Nowin Andrychowskich”. Od czerwcowego numeru wprowadzamy darmowe, drobne ogłoszenia od osób fizycznych.
Nasza oferta skierowana jest do osób fizycznych, czyli prywatnych. Nie obejmuje firm, przedsiębiorstw i ugrupowań politycznych.

 

Ogłoszenia drobne, darmowe mogą mieć rozmiar do 12 słów. Jeśli ogłoszenie będzie zawierało więcej słów niż 12, to każde powyżej tej liczby kosztuje 1 zł.
Każdy ogłoszeniodawca może dać do jednego wydania gazety tylko jedno ogłoszenie dotyczące tej samej oferty.
W szczególnych okolicznościach, np. naruszania prawa, dóbr osobistych lub dobrych obyczajów, wydawca zastrzega sobie prawo nie publikowania ogłoszenia. W ramach ogłoszeń drobnych nie będą też przyjmowane ogłoszenia o charakterze politycznym.
Wszystkie inne ogłoszenia, wykraczające poza opisaną ofertę podlegają standardowemu cennikowi.
Ogłoszenia można składać osobiście w redakcji „Nowin Andrychowskich”, przez Internet na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – na formularzu, który zamieszczony jest na naszej stronie www.nowiny.andrychow.eu. Warunkiem przyjęcia ogłoszenia jest podanie nazwiska (do wiadomości redakcji) i kontaktowego numeru telefonu ogłoszeniodawcy.
Dodatkowo ogłoszenia będą zamieszczane na zakładce na stronie internetowej „Nowin” oraz raz w tygodniu odczytywane w Radio Andrychów.
red

Nowiny-Andrychowskie nowe logo ONLINE2

 300x300 cejrowski


Posłuchaj Twojego Radia Andrychów

 

Myśl dnia

cytat

 
  
Człowiek jest mniej nieszczęśliwy, gdy nie jest nieszczęśliwy sam.
 
Współpracujemy z
baner psieego
©2015 Nowiny Andrychowskie